Bułgaria – w tym kraju każdy z nas znajdzie coś interesującego

Bułgaria jest krajem, który spełnia wszystkie warunki, by zostać wakacyjnym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez mnóstwo turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dzisiaj te dobre czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, albowiem zakątek ten po latach zastoju ekonomicznego ponownie zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie rejony warto wybrać się szczególnie w okresie letnim. W tym okresie możemy liczyć na świetną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zapewnić.

wakacje, wczasy
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

W okresie letnim Morze Czarne jest cieplejsze od Bałtyku. Takie miasta jak Warna czy Burgas z całą pewnością przypadną Polakom do gustu, albowiem znajdują się tuż obok piaszczystych plaż a także godnych poznania atrakcji turystycznych. Jest to również idealne miejsce na nocne zabawy, ponieważ władze typowo wypoczynkowych miast robią wszystko by przyjezdni nie mieli ani odrobiny czasu na nudę. Dyskoteki a także restauracje są tutaj otwarte do świtu. Wakacje w Bułgarii z Eccoholiday.

Dobre położenie, to nie wyłączne plusy tegoż państwa położonego na Bałkanach. Innym argumentem, który przemawia do świadomości Polaków są ceny, jakie tu panują. Na wakacje w Bułgarii przeznaczymy zdecydowanie mniej niż na wyjazd do sąsiedniej Grecji czy też Turcji, w której mogą spotkać nas identyczne temperatury jak również widoki. Ostatnimi laty baza hotelowa w Bułgarii ogromnie się polepszyła i nietrudno odnaleźć teraz noclegi o europejskim standardzie. Takie zalety Bułgarii mocno podkreślane są przez nasze biura turystyczne, które bardzo często oferują swoim klientom wyjazd wakacyjny właśnie do Bułgarii.

Ceny kreują się bardzo korzystnie. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd wakacyjny tuż przed samym urlopem, wycieczka Bułgaria last minute może okazać się bardzo tania. Na pewno za tak symboliczne pieniądze opłaca się wybrać nad Morze Czarne, aby odpocząć i powrócić z piękną oraz naturalną opalenizną. Ułatwieniem w podróży może być to, że Bułgaria od kilku lat znajduje się w UE. Dlatego też możemy liczyć na szybkie odprawy na granicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • tv.pl