Wakacje w niesamowitych miejscach

Wakacje to bardzo ważny okres, który warto przeznaczyć na relaks, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To jasne, że po roku intensywne pracy każdy marzy wyłącznie o wylegiwaniu na pięknej plaży, sącząc z przyjemnością pysznego drinka. Tak właśnie robi wielu rodaków, którzy co roku gremialnie jadą na wakacje do ciepłych krajów, takich jak m.in. Maroko. Można rzec, że są to bardzo ograne cele wakacji, które dodatkowo nie dają wielu niezapomnianych doświadczeń.

wakacje, wczasy
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Osoby, które chcą oryginalnych wrażeń, powinny pojechać we wschodnim kierunku. Najlepszym miejscem dla polskich turystów jest Krym. W tej części Ukrainy jest wiele malowniczych miejscowości letniskowych, w których można cudownie spędzić czas na opalaniu się na plaży i podziwianiu zabytków. Fajnym kurortem jest Teodozja, która gwarantuje złociste plaże i dobry dojazd do okolicznych atrakcji dla odwiedzających. Niezwykle ważnym dla naszego kraju miastem jest Jałta, czyli miasto, w którym Alianci zadecydowali o granicach naszego państwa po końcu Drugiej Wojny Światowej. Niedaleko Jałty znajduje się elegancki pałac – tam właśnie miała miejsce opisana w tekście konferencja. W pobliżu też można znaleźć ogród z tropikalnymi roślinami.

Dla ludzi, którzy nie kochają gorących klimatów, polecamy wycieczkę do serca Ukrainy. Kijów posiada wiele zabytków, w tym czarujące cerkwie i dzielnicę artystyczną. Nie należy zapominać również o Lwowie, przeszłej polskiej metropolii, która obecnie odzyskuje dawny blask. Do tej pięknej miejscowości z Polski jest prosto dojechać na wakacje, z Przemyśla jeżdżą autobusy, działa też dogodne połączenie lotnicze.

Jeżeli cierpisz na niedobór gotówki, musisz poświęcić trochę czasu na wyszukiwanie gratek – zwykle najlepszą gratką jest last minute z Eccoholiday z jakiegoś biura turystycznego. Warto zalogować się na witrynach biur turystycznych, by dostawać raz na jakiś czas informacje z aktualnymi ofertami. Tą drogą żadna promocja nie przejdzie niezauważona.
Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • http://tv.pl/