Od kojca do ścigacza – zainteresowania dziecka z czasem się zmieniają

W przeróżnym wieku, pociechy wymagają przeróżnej stymulacji, by móc prawidłowo się rozwijać i właśnie z tego powodu tak ważne jest to, aby wybierać dla nich zabawki w taki sposób, by były odpowiednie do rozwoju. Jeżeli będą dla mniejszych dzieci, to nasz maluch prędko się nimi znudzi, a kiedy będą dla większych to będzie się frustrował, że nie umie tego wykonać i też zabawka odejdzie w zapomnienie.

Dla maluchów kojec i układanie kolorów

Kiedy dużo jeździmy (idź na stronę), albo potrzebujemy kolejnego łóżeczka w domu, żeby nasz maluch mógł w nim siedzieć, to należy popatrzeć na Caretero kwadratowy kojec turystyczny Quadra Brown, w którym dziecko ma możliwość się spokojnie bawić, uczyć chodzić, my będziemy dostrzegali je a ono nas, a w razie konieczności po złożeniu zabierze rzeczywiście malutko przestrzeni. Żeby nasza pociecha nie nudziła się w kojcu, możemy jej podarować Fisher Price Piramida z kółek 71050, która składa się z kółek w przeróżnych kolorach i rozmiarach, a dziecko powinno je ułożyć od największego do najmniejszego. Taka zabawa rozwija cierpliwość, wyobraźnię, a kiedy przysiądziemy obok dziecka, to też oraz znajomość kolorów, jeśli tylko będziemy wypowiadali dobre słowa.

Przez chodzik do quada

dziecko
Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English
Kiedy nasza pociecha próbuje już wstawać oraz ćwiczy się w postawianiu własnych pierwszych kroków, to jego wspaniałym przyjacielem stanie się Smily chodzik Rośnij ze mną 0804, który służy do pchania i na którym dziecko może się stabilnie oprzeć. A jeśli chodzik będzie jeszcze nazbyt duży, lub zbyt mały, to ciągle możemy wyjąć panel grający, który się w nim mieści i nasze dziecko dzięki temu będzie miało świetną zabawkę.
Mimo wszystko starsze dzieci pragną czegoś nowego, szybszego i znaczniejszego, przez to właśnie idealnie może się tutaj sprawdzić Smoby Quad elektryczny czarny 33050 (więcej tutaj). Naprawdę bezpieczny, dopasowany do kilkuletnich dzieci, z pewnością da im wiele radości i niesamowicie sporo zabawy.
Ciekawe zabawki na pewno nie zostaną odłożone na bokWiedzmy, że im bardziej barwne oraz im ciekawsze zabawki, tym znaczniejszym będą się cieszyły powodzeniem, a co się z tym łączy, wówczas my będziemy posiadali pewność, iż oszczędności, które na nie oddaliśmy, były rzeczywiście idealną inwestycją w rozwój naszego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • tv.pl