Hotel w Bossanova kusi klasyczną elegancją

Wrocław, jako miasto niezwykle atrakcyjne turystycznie i jednocześnie uniwersyteckie, posiada znakomitą bazę pod rozwój bogatej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Jest możliwość, aby się o tym przekonać śledząc chociażby witryny internetowe, gdzie hasło „hotele Karkonosze”, odkrywa wiele propozycji olśniewających swoją różnorodnością. Lokale gastronomiczne Wrocławia potrafią zauroczyć tłumy przybywających do miasta turystów. Ich wielość i zróżnicowanie daje możliwość także mieszkańcom na zaskakujące kulinarne podróże po swoim mieście. Przemieszczając się od restauracji do restauracji można odkrywać kulinarny świat nie opuszczając miasta.

Prawie wszystko, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa jest niewątpliwie warte uwagi. Jednakże nie tylko samo miasto dostarcza doskonałej oferty. Także okolice Wrocławia obfitują w propozycje godne uwagi. Jest taki pałac 4 km od Wrocławia, który wabi swoim niezwykłym urokiem szereg gości. Pałac, który całkiem nie tak dawno został przeistoczony w prestiżowy hotel, nazywa się Bossanova. Jest on malowniczo położony w przepięknie utrzymanym parku. Historia pałacu sięga XVIII wieku. Obiekt został wzniesiony w stylu barokowym, zaś jego pierwszym właścicielem był von Heermann. W następnych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie koleje losu się z nim obeszły. Po okresie socjalizmu, w czasie którego obiekt zagubił swoje reprezentacyjne zalety, nadszedł czas powrotu do świetności. Nietrudno natrafić na wzmiankę o hotelu Bossanova ukazującym swoją nową, dzisiejszą odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „hotele Karkonosze”.

hotele w Szklarskiej Porębie
Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W wytwornym otoczeniu imponującego parku perfekcyjnie komponuje się stylowy Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z doskonałą oprawą. Wnętrza pałacowe jednoczą ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też względu Bossanova czyni zadość nawet najbardziej wybrednych gości. Jest to najlepsze miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Z całą pewnością jednak najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich zaletach Pałacu przekonać się odwiedzając go osobiście. Hotel szeroko otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości.

Aby dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje nieco więcej, informacją może posłużyć wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu frazy Szklarska Poręba apartamenty wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa hotelu Bossanova. Znajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezmiernie uroczą galerię zdjęć. Fotografie wiernie oddają nietuzinkowe uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Bossanova.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • http://www.tv.pl/