Które e-papierosy najlepsze

Zdrowie, atrakcyjny design, bezpieczeństwo, dbałość o finanse – to tylko nieliczne plusy e-papierosa. Co oznacza to pojęcie?

Jest to stosunkowo niedawno wprowadzone urządzenie, przypominające z wyglądu tradycyjnego papierosa.E-papierosy zaspakajają potrzeby nikotynowe, mimo to są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy. Co istotne w dzisiejszych czasach, palenie e-papierosów nie jest tak odczuwalne dla naszego portfela. Cena epapierosa może wydawać się wysoka, to prawda – ale myślmy o tym co będzie w przyszłości – epapieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Jego kupno zwróci się więc w nadchodzącym czasie zaś my zaczniemy jedynie oszczędzać i wydawać pieniądze na przyjemności. Elektroniczne papierosy to głównie brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w obecności innych, ponieważ dym jest bezbarwny i ma ledwo wyczuwalny zapach w zależności od liquidy. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają żółknięciu, natomiast oddech pozostaje świeży na długi czas. Plusem palenia e-papierosa jest to, że jego użytkownicy sami mogą zadecydować o stężeniu nikotyny.
elektroniczny papieros
Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Tak jak w przypadku tradycyjnych papierosów kupić możemy płyny mocne, średnie i słabe. Co ciekawe, walorów smakowych oraz zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Palacz sam decyduje o swoi paleniu, jednocześnie sprawując nad tym kontrolę.

E-papieros to zasadniczo nowy produkt w naszym kraju – na zachodzie jest on bardzo popularny. Wadą dla części osób może być oczywiście koszt zakupu dobrego e-papierosa. Mimo to należy jeszcze raz podkreślić, iż inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, albowiem nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena stale idzie w górę. To kolejny z argumentów, dla którego warto zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.

W internecie kupimy modele zwyczajne, a także w kształcie fajki lub cygara. Wygląd e-papierosa nie przekłada się na jego działanie – na cenę, owszem. Papieros elektroniczny może posiadać także pomocne funkcje np. : pomiar ilości zużytej baterii, małych rozmiarów wyświetlacz z godziną i datą czy długość zaciągnięć. Urządzenie warte uwagi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • www.tv.pl