Uśmiech jest Twą wizytówką

W dzisiejszym świecie biały uśmiech jest jednym z walorów piękności oraz atrakcyjności. Buzia to fragment na który najczęściej zwracamy uwagę a zęby są jej elementem, wiec warto dbać aby stał się piękny. To istotne, ponieważ wygląd istotnie na wpływ na sposób w jaki odbierają nas inne osoby.

Kobieta, piękny uśmiech
Autor: BP
Źródło: BP
Wszyscy muszą troszczyć się o zęby – nie tylko z uwagi na wygląd. Każdy człowiek chociaż jeden raz odczuł w życiu jak bolący ząb może zniszczyć samopoczucie. Żeby do tego nie doprowadzić należy troszczyć się o profilaktykę zębów która składa się z – obok ciągłych spotkań z dentystą – jest każdorazowe mycie zębów po jedzeniu.

Wielu ludzi kupuje często tanie, i mniej odpowiednie szczoteczki do zębów. Nie musimy ponosić dużych wydatków, ale nie okazują się przy tym aż tak dobre, żeby dobrze czyścić zęby w stu procentach. Jakie szczoteczki więc kupić? Najlepiej elektryczną. Mimo stereotypów nie ściera wierzchniej warstwy zębów. Producenci mają w swoich ofertach całą gamę różnorodnych szczoteczek. Przedstawiamy kilka z nich, o wysokiej jakości, które pozwolą Ci utrzymać Twe zęby w dobrej formie.

Pierwszą z nich jest Szczoteczka Philips HX 6781/02 (http://www.ceneo.pl/11314609). Z tym urządzeniem możesz rozjaśnić swój uśmiech w ciągu zaledwie mniej więcej dwóch tygodni. To urządzenie daje możliwość starannego wyczyszczenia zębów w czasie około dwóch minut. Dodatkowo umyje przy okazji Twoje dziąsła, co dodatkowo pozwala zachować bieloraz chronić Twoje zęby.

Jeszcze jedna opcja to szczoteczka Professional Care Triumph. To urządzenie ładowane przy pomocy akumulatora, z ta szczoteczką mamy możliwość kontrolowania między innymi siły nacisku. Zasygnalizuje nam, w jakim momencie trzeba zaprzestać szczotkowanie naszych zębów.

Model tej samej firmy jaką jest Szczoteczka Braun Oral-B Vitality D12.513 Precision Clean to model tak samo efektywny, ale może nieco mniej posiada opcji. W urządzeniu możemy na bieżąco monitorować poziom zużycia końcówki, jaką użytkujemy. Braun to pionier w segmencie szczoteczek do zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • www.tv.pl