Mała ściąga dla leniwych „dawaczy” upominków.

Kolejna okazja na wręczenie prezentu i następne udawane „ojeeej ale suuper” przez obdarowywaną koleżankę. Jeśli zostaliśmy wyposażeni przez Stwórcę magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze ogromną mocą niepopadania w lenistwo, możemy sami wykonać niepowtarzalny prezencik. Znając życie, powyższe supermoce nie występują zbyt często razem. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie fantastycznych umiejętności aktorskich koleżanki, której urodziny się zbliżają, wytężmy nasze głowy oraz łącza internetowe i poszukajmy czegoś ciekawego w internecie.

Prezenty
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nawet tradycyjny, acz użyteczny prezent w postaci szklanej formy wypełnionej ukochanym płynem, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w eleganckiej skrzynce. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie dodanie do niej specjalnie wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania butelek, które tak czy inaczej pojawią się na imprezie. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy pokusić się o bardziej wysublimowane podarunki.

„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najpiękniejszą koleżankę” czy inne tego typu, ciut trącące wazeliną treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w dziesiątkę. Idąc tym tropem, ciekawym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją skomponowaną specjalnie na tę okazję. Taki prezent wykonany ze szkła i corianu, może zasłużenie imitować ekskluzywny kryształ i marmur. Ważny jest efekt.

Dla osoby, z którą pracujemy, fantastycznym podarunkiem może się okazać tabliczka z jej nazwiskiem oraz sprytną interpretacją jej pozycji w firmie. Fantastycznie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w na prawdę. Idąc dalej – dla właściciela auta bardziej wiekowego niż on sam, nie ma lepszego gadżetu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta.

Gdy jednak chcielibyśmy podarować bliskiej osobie coś bardziej praktycznego i znamy jej wymiary, warto pomyśleć nad kupnem ciuchów. Kobietom z całą pewnością do gustu przypadną suknie i sukienki (suknie i sukienki na stronie ceneo.pl). Mężczyźni zaś zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tu: spodenki męskie znajdziesz na ceneo.pl), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najciekawszym rozwiązaniem będzie oczywiście zmaterializowanie własnego pomysłu. Kryształowo – marmurowa statuetka w formie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do jubilata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • tv.pl