Kłopoty z potencją

Seksualność to bardzo istotna strona życia każdego z nas. Potrafi wpływać na każdą inną płaszczyznę. Jeśli nasze życie seksualne jest źródłem przyjemności, to o wiele lepiej funkcjonujemy w innych obszarach. Dlatego w momencie, kiedy mamy na tym polu problem, odbija się to też w relacjach z innymi.

Bardzo dużą wagę do sprawności seksualnej przykładają mężczyźni. W ich przekonaniu, są pełnowartościowymi samcami, tylko w przypadku, kiedy mogą zaspokoić partnerkę. A kiedy cierpią na zaburzenia erekcji, ich dotychczasowy świat się rozpada. Mają problemy z samoakceptacją. Uważają, że ich partnerka nie może być z nimi szczęśliwa, jeżeli nie dają rady zaspokoić jej potrzeb seksualnych.

Bardzo częstą przyczyną tego problemu jest ogromny stres. Funkcjonujemy pod wielką presją. Zwykle mało sypiamy i wymęczeni, idziemy do pracy. Tam tłumimy głód, wlewając w siebie hektolitry kawy. Nie jemy o stałych i bardzo często posilamy się w fast foodach. (Permen) Nie mamy czasu na swoje hobby i nie umiemy już odpoczywać. Do tego pojawiają się problemy z dziećmi, czy brakiem pieniędzy. Po męczącym dniu chcemy jeszcze być mistrzami w alkowie. I wtedy doświadczamy bolesnego upokorzenia. Nasz zmęczony organizm nie słucha naszych poleceń – dodatkowe informacje na ten temat.

Autor: Jam Adams

Niekiedy też problemem jest strata zainteresowania drugą połówką. Jeżeli w związku nie ma już ognia, to życie seksualne nie będzie dla nikogo satysfakcjonujące, a po pewnym czasie mogą zjawić się problemy z potencją. To może być dobitny sygnał, że w naszym związku coś źle funkcjonuje. Panowie od zawsze zastanawiają się, |jak zwiększyć potencję. Wiele już w tej sprawie uczyniono. Wynaleziono niebieską pigułkę, która od razu zawojowała rynek.

Mężczyźni zakochali się w tym specyfiku. Dzisiaj można już zamówić mnóstwo rozwiązań na kłopoty z erekcją. Ale nawet najlepszy lek na libido nie zastąpi prawidłowego stylu życia. To właśnie przede wszystkim muszą odmienić mężczyźni. Właściwa dieta oraz aktywność fizyczna mogą zdziałać cuda. Warto wziąć to pod uwagę, nim kupimy jeszcze jedeną paczkę czarodziejskich tabletek (permen). Apteka Chojna
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • tv.pl