Pisz posty o swoim domu i wrzucaj je na blogu.

Sieci www zawdzięczamy to, że można dziś zarabiać na wiele sposób i to bez wychodzenia z domu. Najlepszym na to dowodem są sklepy online, które da się prowadzić na własnym laptopie, natomiast magazyn urządzić w garażu. Jednak bardziej interesującą formą zarabiania są blogi a także video-blogi, które tworzy bardzo dużo osób.

puste mieszkanie
Autor: Gunnar Grimnes
Źródło: http://www.flickr.com

Popularny blog czasem pozwala twórcy zarobić tyle, by zrezygnował z etatu. Wystarczy pisać ciekawie i wykazać nieco cierpliwości, a w końcu zbierze się spora grupka czytelników, a potem przyjdą także sponsorzy. Na jakie tematy jednak można pisać? Tematów jest sporo, a szczyty sławy osiągają blogi dotyczące mody. Nie musisz być nawet wykształconym specjalistą, a wystarczy odrobina talentu i zaangażowania, by prowadzić taki blog. Blog wnętrza są kolejnym wdzięcznym tematem. Jeśli nie wiesz o czym pisać, czemu by nie tworzyć o własnym domu?

Tworzenie bloga może być świetną zabawą. Taką samą jest dla niektórych ludzi urządzanie kolejnych pokoi. Jeżeli należysz do takich osób, możesz zestawić w jedno te dwie przyjemności. Przy okazji będziesz mógł podzielić się z dużym gronem odbiorców swoimi pomysłami i efektami własnej pracy. Nie musisz być zawodowym architektem. Identycznie jak w blogach modowych – wystarczy nieco zaangażowania i trochę wizualnego wyczucia. To jeszcze nie koniec profitów, które możesz czerpać prowadząc blog

.

Wnętrza to bardzo szeroki obszar tematyczny, a urządzając coś jedynie na własne potrzeby nie zawsze mamy czas, by poświęcić go kolejnym wyborom. Tworzenie strony to pretekst do tego, ażeby dogłębnie pochylić się nad każdym nowym elementem czy wymianą pokrycia ściany. Dzięki temu wiele się nauczysz, a ponadto sam będziesz inspiracją dla innych domowych projektantów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • tv.pl