Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie słońce nie porywa, potrafi nawet faktycznie drażnić. Zmarznięci szukamy wypoczynku w ciepłych krajach. Ponoć last minute to najlepszy sposób na szczęśliwy wyjazd. Nie tylko w wakacje ciepłe kraje idealnie mieszczą się w sferze naszych marzeń. Większość Polaków wybiera urlop w kraju, ale coraz częściej spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i ich gwiazda – Fuerteventura – zwiedza co roku znowu więcej ludzi.

plaża
Źródło: Future PR

Uwielbiamy nie tylko cudowną Hiszpanię – również kursujemy po całym kontynencie, sporo z nas woli wycieczki do Bułgarii od krajów śródziemnomorskich. Młodzi ludzie wybierają aktywny odpoczynek na objazdowych wycieczkach, jeszcze inni relaksują się, leżąc nad morzem. Wycieńczeni po roku ciężkiej harówki, zwyczajnie chcemy ekskluzywnego urlopu, pięknego morza i ciepłego słońca.

Wakacyjna promocjaKilka lat temu wysokiej klasy wakacje zagraniczne mówiły o statusie majątkowym i pozwalali sobie na nie nieliczni. Życiowy poziom, chociaż narzekamy, odrobinę się zmienił, więc last minute to zwykle wybierane propozycje. Znane biura turystyczne przyciągają klientów dobrymi cenami ostatnich miejsc w zjawiskowych hotelach. Zdarza się, że wczasy w Tunezji w związku z tym kosztują tyle samo, ile tydzień w luksusowym hotelu nad Bałtykiem.

Jak upolować wakacje last minute?Bardzo łatwo złapać te wyjątkowo kuszące opcje w Internecie. Ostanie wydarzenia mogą nas ciągle uczyć, więc skupmy się na tych znanych firmach. W sieci bez problemu można zabukować wolny termin i cel wyjazdu na tanie wczasy, z marszu rezerwując najgorętszą wycieczkę – bez oczekiwania i kolejek. Nasi turyści najczęściej kupują Egipt, – strona z ofertą tu.

http://www.eccoholiday.com/
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Koniec lata to idealny czas na każde wczasy zgranicą. Właśnie wtedy ceny są najniższe, a rodzinny tydzień w egzotycznym kraju i z drinkiem z palemką to czasami mniej niż 1500 zł. Wiele osób w ten sposób błyskawicznie lata niedrogo na wyspy greckie, tu wygrywa wyspa Chalkidiki. Wachlarz możliwości jest szeroki, szczerze mówiąc, podobnie jak zapotrzebowanie, a to co grozi nam po odwiedzinach biura to wakacyjna ekscytacja.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • http://tv.pl/