Pensjonaty w górach

Pensjonaty w górach
Mamy finisz urlopów. Pogoda robi się niekorzystna, słońce zachodzi coraz prędzej. Jesień to okres powrotów do pracy i do uczelni. Trzeba jednak wyrwać się raz na jakiś czas z codziennego mozołu na parę dni. Nawet krótki wyjazd pomoże nam zregenerować moce do walki z nadchodzącymi wyzwaniami. Obojętne, w której stronie kraju mieszkasz – góry są wspaniałe do niedługich wyjazdów nawet jesienią. Na co trzeba patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i niezbędne staną się porządne noclegi w górach?
Czytaj dalej

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Najlepszy baseny termalne w Polsce
Jeżeli myślisz o wyjeździe w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż popularne Zakopane. Małopolska ma w sobie wiele fajnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez rodaków. Klasycznym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona zaledwie 20 kilometrów od Zakopanego. Jest to zaciszna i malutka wieś wypoczynkowa, która zapewnia masę atrakcji dla przyjezdnych.
Czytaj dalej

Bieszczady – śliczne miejsce na wycieczkę

Bieszczady – śliczne miejsce na wycieczkę
Jeśli zastanawiasz się, dokąd pojechać na wypoczynek, być może świetnym pomysłem będą na przykład góry. Wyjazd w polskie góry ma właściwie same zalety – przede wszystkim jest stosunkowo tania. Porównując koszt wycieczki w Bieszczady i wycieczki za granicę, bez wątpienia dojdziesz do wniosku, że dla Twojego konta będzie o wiele lepiej wybrać pierwszą opcję. Na pewno każdy Polak był nad polskim morzem, Bieszczady jednak wciąż pozostają miejscem, które nie jest odkryte przez wiele osób.
Czytaj dalej